| Sw33tG1rl4ever a întrebat:

TPU! Voi ce ati primit de Craciun? Vreau sa fiti sinceri! Nu o sa va cred daca imi spuneti ceva de genul " Am primit doua plase de dulciuri, un Iphone 5 si 600 de lei. ". Am mai auzit lumea cu astfel de faze. oh go on Nu are niciun rost sa va laudati! happy

22 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

NImic, nu ai nici un motiv sa ma crezi, insa chiar nu am primit nimic big grin

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru Liviu):

Ba te cred. Au fost ani in care nici eu nu am primit caoduri de Craciun. Depinde de la an la an. Eu sunt sigura ca macar odata in viata ai primit ceva de Craciun ( ma refer la anii precedenti ). happy

| Liviu a răspuns (pentru Sw33tG1rl4ever):

Ma vede Dumnezeu, cand eram copil, pana in 8 - 10 ani am primit, dupa pauzahappy sincer, nu am fost crescut in asemenea stil, daca vrei da-mi idd tau si vorbim pe mes, e mai ok happyasta daca nu ai altceva de facut mai bun la ora asta kiss

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru Liviu):

Pai cati ani ai?

| Liviu a răspuns (pentru Sw33tG1rl4ever):

Peste 18, de ce?happy in fine, daca vrei sa vorbim imi trimiti idd-ul tauhee hee

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru Liviu):

Sorry, am 14, nu prea am avea ce vorbi. happy

| Liviu a răspuns (pentru Sw33tG1rl4ever):

Ma gandeam eu tongue speram sa ai si tu vreo 18 rolling on the floor ehe...lasa ca ai sa cresti tu kiss

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru Liviu):

Cresc, cresc. laughing

| ascovit a răspuns:

Ca in ultimii ani, de Craciun mama mi-a dat bani in ajunul Craciunul pentru a-mi cumpara ce vreau din ei pentru. Craciun.
Am ales sa imi achizitionez din acei bani o bluza la care aspiram de ceva vreme. Pentru ca mi-au mai ramas ceva bani, mi-am cumparat si o cartela pentru. reincarcare Cosmote de 6 euro deoarece aveam si nevoie.
Tie ce ti-a adus mosul?batting eyelashes
O zi buna si sarbatori fericite!

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru ascovit):

Multumesc pentru urare! Eu, ca sa fiu sincera, am primit 100 de lei si urmeaza sa mai primesc niste adidasi ca am facut comanda pe internet si vin dupa sarbatori. happy

| positivity a răspuns:

Ca şi cadou am primit un aparat nou, Kodak. Iar peste câteva zile, voi primi un laptop, pentru că am fost fată cuminte.
Însă tot ce îmi doream era un skateboard nou, pe care mi-l doresc de câteva luni; dar nici acum nu l-am primit.
Se pare că trebuie să mi-l cumpăr singură.
Sărbători fericite!

| CautNume a răspuns:

Un palton, o rochie, manusi, un sacou, cateva bratari, dulciuri, o camasa, niste cosmetice, un parfum, un ceas si am mai strans si 700 lei (dar n-am primit toate astea doar de la parinti, sunt de la toata familia, in fiecare an toata lumea imparte cadouri tuturor din familie).

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Eu nu am primit nimic happy si nu sunt suparata pentru ca stiu ca parintii mei ar fi vrut sa imi faca macar un cadou mic daca nu imi puteau da ce imi doream. Au ramas acum fara bani, dar oricui i se intampla. Mama mi-a promis ca la vara imi voi primi cadoul mult asteptat deoarece ma duce in in Anglia ( Acolo lucreaza ea ) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In urma cu cateva zile am primit un Galaxy Mini 2 si o gantera. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu am primit nimic e ok?

| beastboy84 a răspuns:

Eu il am pe Mos Craciun in beci. L-am legat de calorifer si mananc in fata lui laughing))).

| OoAlexaOo a răspuns:

Daca o persoana chiar a primit ce ai spus tu mai sus, de ce sa nu recunoasca? In fond, intrebarea ta la asta se refera.
Am primit un laptop Sony Vaio, un hanorac, doua carti si o bluza.
Mda... Cu marca laptop-ului suna ca si cum m-as da mare, insa a fost cam aiurea ce ai precizat. Daca nu vrei adevarul, mai bine nu mai intreba.
Craciun fericit! big grin

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru OoAlexaOo):

Pai adevarul il vreau, dar totusi e cam greu de crezut sa primesti ce am precizat in intrebare. Salariile din Romania sunt foarte mici, si mai nimeni nu are parintii parlamentari. happy

| OoAlexaOo a răspuns (pentru Sw33tG1rl4ever):

Parintii mei nu sunt parlamentari. rolling on the floor)

| SeirinaChanLiart a răspuns:

Am primit o geacă matlasată și roșie, paleta Naked de la Urban Decay, o căciulă, un fular și dulciuri. Sărbători fericite!