| AndreeaDeeaXd a întrebat:

am auzit ca nu exista mos craciun, este adevarat! sad va rog sa fiti sinceri cu mine!

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Exista, cine crezi ca-ti aduce cadouri?happy

32 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cred că a avut cont si pe TPU Moş Crăciun happy. Mos Craciun exista în sufletul fiecărui copilaş

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu exista, nu a existat niciodatastraight face

| Deeiu a răspuns:

Nu exista scumpa measad
Dar...stiu sigur ca spiritu` lui exista in fiecare persoana, fie ea copil, sau adulthappy
Tu stai linistita ca mosu` o sa vina in fiecare an la tine daca esti cuminte!
kiss>big grin

| Kidd a răspuns:

Imi pare rau ca sa-ti spun dar nu exista straight face
Nici iepuras, mos niculae NIMIC!
Toate cadourile iti sunt aduse de mami si tati happy
Ar fi fost f. frumos sa existe day dreaming

| FeFy` a răspuns:

Nu exista!

Sunt parintii tai.

Da cati ani ai?

| raisa1993maria a răspuns:

Ori e o persoana in toata firea care doar face glume:p altfel e un copil tristlaughing eu cred ca pana la varsta de 10 ani te poti bucura de sentimentul asta:X

| eek a răspuns:

Iata adevarul crunt si clar...NU esita mos craciun. da te poti consola cu zana maselutalaughing avand in vedere ca ai invatat si umbli la un pc si sa pui intrebarea asta idioata pe site...ar fi trebuit sa stii ca nu exista

| LittleandLiars a răspuns:

Pentru cei ce nu v-ati dat seama ioana este doar o fetita mica care din pacate a azuit de la cativa oamnei ca mos craciun nu exista

Scumpa mea toate se vor afla la tipmul lor eu am aflat la 4 ani si nu mia parut rau de raspuns din contra

| Nimeni_7600 a răspuns:

Exista...in sufletul fiecaruia!

| Daliana :) a răspuns:

Exista, exista. E la Polul Nord acolo happy

| chivas21 a răspuns:

E adevarat draguta! Exista chiar 2 Mosi Craciuni mama si tatal tau! happy

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Spiritul lui Mos Craciunn inca mai exista dar el nu iar parintii sunt ajutoarele lui.

| alynutza99 a răspuns:

Buna! Pentru copii de 0-7 ani exista dar dupa aceea ne maturizam si parintii ne spun adevarul.De exemplu intr-o zi am fost la piata(aproape de craciun) mama tot statea la magazinele de zucarii si nu stiam de ce. Avea o gramada de pungi, iar acasa...nimic.Atunci mi-am dat seama(avand 7 ani jumate) si am intrebat-o. Mi-a explicat ca acum mosul nu exista, dar totusi el a existat.Acum este placerea parintilor sa faca cadouri.Asta este tot!

| T!mea a răspuns:

Tu chiar credeai ca exista? asta se spune doar la copii pana in maxim 7 ani

| leuxxx a răspuns:

Exista doar mos Gerila

| Yuuki_5557 a răspuns:

Evident ca nu exista! dar daca ai 5 ani scuze ce ti-am spulberat sperantele.

| annye16 a răspuns:

Mos Craciun nu trebuie sa arate neaparat ca Mos Craciun din povesti cu barba si imbracat in rosu. pana la urma.tot primesti cadouri.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa
nu exista d'oh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o poveste de copii ioana numai copii mici cred mosul exista asculta-mi sfatul... sper sa te ajute ...Mult Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moş Craciun nu există! Sunt părinţii care dau cadouri copiilor mici in seara de 24 spre 25 decembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ca exista! hei, sunt criss carcea paa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici copii mici de 5 ani nu mai cred in mos craciun rolling on the floor)) hai ma lasi oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca ai dat fundita eu te sfatuiesc sa nu mai crezi in el. Tocmai azi mama mi-a spus (amintindu-si intr-o poza) ca in loc de Mos Craciun a venit o ruda. Mi-a spus ( de fapt nu mie ) ca era altcineva. Am auzit asa ceva. M-am mirat care si eu pana acum credeam in elsad a recunoscut. De asta "mosul" parea diferit din an in anhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mos craciun exista dar nu in tara noastra, el se afla la polul nord, de aceea parinti ne cumpara cadouri si ne fac sa credem ca el exista.

| mename oana a răspuns:

Nu nu exista dar se spune in polonia ca sade un mic batran care este mos craciun dar de fapt el nu aduce cadourile pan aici de fapt parintii nostri si sunt foarte sincera cu tine

| alexandra23 a răspuns:

N-as vrea sa te dezamagesc, dar ai 2 ani? cred ca la... daaa crede-ma! da-mi id-ul tau

| alexandra23 a răspuns:

Toamneeee lol ca exista dar tu ce crezi?

| alexandra23 a răspuns:

Da exista! papa

| alexandra23 a răspuns:

Exista ioana dar ne cunoastem!