| swee1love a întrebat:

Buna TPU:*
vreau sa ma ajutati cu ceva.
in curand va fi ziua prietenei mele cea mai buna.
va rog dati`mi idei de ce as putea sa-i fac cadou. vreau ceva sentimental nu neaparat material.
astept multe raspunsuri:*
dau fundita si multe voturi.:*

Răspuns Câştigător
| BadCliché a răspuns:

Heii just0me!happy
Nu stiu ce as putea sa iti zic sa ii iei prietenei tale,deoarece nu stiu ce prefera mai exact. Insa as putea sa iti recomand sa ii iei ceva ce o caracterizeaza,VA caracterizeaza [ma refer la prietenia voastra],ceva ce sa aiba amintire vesnic. Spre exemplu un colier in care sa pui o poza cu voi doua,o bratara, sau ceva ce stii ca ii place. Sper sa ii gasesti cadoul perfect, si la multi ani din partea mea :*

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate o inimioara de genul asta care se deschide si in care poti pune o mica poza cu voi doua http://www.crownfashion.ro/......ure-952498 sau http://www.crownfashion.ro/......ide-995662

| m3_8602 a răspuns:

Ai putea sa-i faci ceva handmade:o bratara, lantisor, cercei.Pentru a face ceva handmade trebuie sa vizitezi magazinele gen:hobby art.Lucrurile de acolo nu costa multi si in plus, gandeste-te cat de mult va aprecia prietena ta gestultonguebig grin