| Mortalken a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa ma apuc de youtube dar vreau sa stiu si eu cum fac, cand ma filmez sa apar intr-un colt imi trebuie un program sau ceva?
Dau FUNDA
Help My

1 răspuns:
| Mefist0 a răspuns:

In primul rand ai nevoie de un software care sa inregistreze atat jocul cat si camera web. Dupa, intr-un alt software de editare video, pozitionezi inregistrarea de la camera web unde vrei tu peste inregistrarea jocului.
O alta metoda ar fi sa ai o camera profesionala cu care sa te inregistrezi si dupa sa suprapui cele 2 videoclipuri.