| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa scriu o carte dar din pacate nu prea stiu despre ce.Pentru cel mai bun raspuns dau o mare FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Beautyapple a răspuns:

"La moda" este sa scrii despre viata ta, trecutul tau, dar multi prefera (la fel si eu) carti despre viitor, cum ti se pare tie viitorul.

Parerea mea este sa scrii despre ce vrei tu si ce ti se potriveste!

Exemple de titlu: 2099, 2100, 1000, 999
Din

4 răspunsuri:
| DarkRoses a răspuns:

Pe noi ne intrebi? Un scriitor isi scrie ideile sale nu pe-ale altora...U despre ce simti ca vrei sa scrii?

| standianaflorentina a răspuns (pentru DarkRoses):

Ai perfecta dreptate doar ca vream asa niste idei.Eu as vrea sa scriu despre Univers, planete si sa includ si niste paranormal sau SF in carte...Crezi ca este ok macar asa informativ...

| standianaflorentina a răspuns (pentru Beautyapple):

Nu vreau sa fie la moda...si in niciodata nu o sa scriu despre viata mea.(nu ma laud cu ea sad) dar despre viitor ar fi chiar o idee care pot sa o atasez la ideea mea. Multumesc mult si pentru exemple

| Beautyapple a răspuns (pentru standianaflorentina):

Nu ai de ce, si cand o publici, da-mi un semn sa o cumpar si s-o citesc! happy