| Te0DoRa a întrebat:

vreau sa ma tund dar nu stiu cum dati-mi idei de tunsori (app:eu am parul lung si am breton )?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ElizaGadea a răspuns:

Http://www.gamine.ro/beyonce-cea-cu-breton/
Poti eventual sa iti lasi parul la lungimea care e si sa ii faci niste scari :) Acum depinde de forma fetei tale, vezi cum ii sta ei!

| fanaddy706 a răspuns:

Depinde de cum arati pune o poza cu tine. asa fara sa te vad zic ca daca il vrei extrem de lung o data la 4 luni 6milimetri. daca il vrei scurt taiel pana la mijlocul gatului