| Deea204 a întrebat:

Vreau sa-mi fac si eu o pagina de facebook, si nu stiu ce nume sa ii pun! Spuneti-mi si mie cateva nume ( de preferabil care nu au mai fost folosite la alta pagina ) Comentariul cu cele mai frumoase nume primeste FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| xXxRadu a răspuns:

O pagina de facebook dar pe ce tema? Ce vrei sa postezi? Nu poti cere nume de pagina daca nu stim despre ce va fi! Oricum ceva nume ar fi:
,,fi creativ in propriul stil,,
,,Moda din orice,,
,,Filme pentru toti,,
,,Muzica poporului,,
,,Fluturi si Pasari,,(ar fi opagina de,,crazy people,,laughing )
,,Te urasc si-o sti bine,,
,,Vreau sa fii tot langa mine,,
,,Silentis,,
,,Pleasure si plasture,,
,,Domino,,
,,Foc si fum,,
,,Taci si scrie,,
,, liniste si zgomot,,
,, Scrie si sterge,,
,, Invata sa desenezi,,
,, DND ca te sparg,,
sau ar fi mai bine sa ne spui despre ce va fi paginabig grin

| Deea204 explică:

O pagine pe care se posteaza cam orice, poze amuzante, povesti de dragoste etc. happy