| mOnAsX a întrebat:

Buna TPU... vreau sa stiu daca concursul premii.joo.ro este adevart? a castigat cineva pentru ca vreau sa vad daca merita sa mai continui. pentru ca mai am de facut 2000 voturi? funda! vreau sa raspunde doar cine stie sigur sau cine a participat

1 răspuns:
| 01justin a răspuns:

Si eu particip la acest concurs.De o saptmana astept raspunsul lor cu privire la o intrebare din regulament si inca nu l-am primit.Deci,in concluzie, eu zic sa renunti.Dar totusi eu vreau sa fac necesarul de puncte, sa vad daca chiar imi trimit premiu.Adauga-ma la prieteni si tinem legatura.