| Alexutzaaaaaaaa a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu si eu cum se foloseste un photoscape l-am instalat si stiu decat sa pun inimioare vreau sa stiu unde dau sa editez pozele sa le fardez etc.

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

Intra in photoscape dai la editare si selectezi o poza mai jos iti va aprea un tabel cu edicion complementos, recorte, tools. te duci la complementos si vei vedea o imagine mica ca o poza dai clik pe ea si vei vedea tot felul de categorii sa adaugi la poza, iar pentru fardat poza se foloseste alt program, acesta pe care ti-l trimit dar trebuie sa iti faci cont http://www.taaz.com/makeover.html#
Succes.