| BiancaMHB a întrebat:

vreau sa va intreb daca stiti cam cat costa acum IPHONE 4. v-as multumi foarte mult daca mi-ati raspunde. multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| TheMetal a răspuns:

Depinde ce fel de iphone vrei...
Daca vrei o replica sau unul original.
Il poti gasi si ieftin si scump.
unul nou il gasesti cam la 1600 lei. iar second poti gasi si la 500

| Bianca306 a răspuns:

Daca un iphone5 original costa 1000 euro iti dai seama ca un iphone4 costa...

| BiancaMHB explică (pentru Bianca306):

Stiu ca iphone 5 costa intre 700 si 800 EURO dar in niciun caz atat pana si ipad costa cam atat pretul care nu il stiam era cel al iphone 4 atat

| Bianca306 a răspuns:

Eu asa am vazut pe un site