| VogueAdicction a întrebat:

Vroiam sa intreb si eu pe cineva care se pricepe, stiti cam in jur de cate milioane costa un IPAD? :]
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MicutsaBăă a răspuns:

Tableta iPad 2 cu 3G şi capacitate de stocare de 32 GB costă 3.099 lei la eMag.

La iStyle preţurile sunt aceleaşi pentru iPad 2 cu 3G: între 2.649 lei şi 3.549 lei.

Tableta Apple iPad 2 cu conexiune 3G este disponibilă pe piaţa din România la preţuri aproximativ egale - între 2.649 lei şi 3.549 lei - în toate magazinele online sau clasice care listează în oferte acest gadget.

Sper că te-am ajutat`kiss!