| anonim_4396 a întrebat:

Vreau și eu câteva idei. Nu știu ce cadou sa-i fac iubitului meu la împlinirea celor 2 ani împreuna, el nu este in țara și urmează sa ma duc eu la el. Dar ceva ce pot lua fiindcă voi merge cu avionul. Aștept ideile voastre, va imbratisez cu drag.

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Fa-i o surpriza cu un sex in trei, cu alta tipa pe care o gasesti pe acolo - sau o stie el acolo :p

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-i cumperi orice din astea: un ceas, un inel, o bratara, o cravata, un fular, un tricou sau o geanta, portofel, curea samd.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca te duci tu la el ce nevoie are de cadou, cadoul esti tu.