| Paturik a întrebat:

Vreau si eu cateva pareri/ idei. Vreau sa ii fac un mic dar iubitului meu frumos puppy dog eyes33. Nu este ziua lui vreau doar sa il surprind. Voi ce imi sugerati sa fac? NU VREAU NIMIC DIN MAGAZIN, VREAU SA FIE FACUT CU MANA MEA! Consider ca are o valoare sentimentala mai mare. Nu ma pricep la origami[ daca asa se scrie sad ]. Astept ideile voastre. Am 16 ani. Fara cine / plimbari sau alte chestii. Orice idee este bine-venita. Multumesc anticipat! puppy dog eyes

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa o lumanare in forma de inima si scrie pe ea cu un cui incalzit sau o surubelnita calda,orice vrei tu!
Aduni ceara de la lumanarile arse din casa,o topesti, pui o sfoara de bumbac la mijloc si o modelezi frumos, daca nu ai o forma sa semene a inima.
Pe urma, scrii pe ea ce doresti.
Si ii va ramane o amintire frumoasa.
happy

| blaxy a răspuns:

Sa faceti o sedinta foto goi...sa ii permiti el sa te fotografieze goala in orice pozitii..asta in cazul daca ati facut dragoste..si daca sunteti demult impreuna. daca ai incredere.

daca nu atunci cumpara o sampanie si niste ciocolate si punele in geanta si sezind in parc pe scaun scotae sampania si ciocolatele/. SUrprizaaaaaaaa! o sa fie mai mult ca bucuros.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aveti o poza impreuna, fa intr-un format 13x18, spre exemplu si inrameaz-o. Cu siguranta se va bucura!happy

| toni69 a răspuns:

o masa romantica la voi acasa happy e cel mai frumos stiu din propria mea experienta

| Paturik explică (pentru toni69):

Am mentionat ca am doar 16 ani si nu locuim impreuna. Vreau ceva facut de mine, confectionat.