| maria a întrebat:

La finalul saptamanii va fi sarbatoarea Sf. Mihail si Gavriil.Sunt in pana de idei si nu stiu ce cadou sa ii fac iubitului meu, de care sa se bucure si sa nu fie unul formal. Apreciez ideile voastre si va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| andr3yuta a răspuns:

Maria, eu intotdeauna am avut o afinitate pentru pozele alb-negru. mi s-a parut mereu ca dau alt farmec unei poze...Ai putea sa mergi sa imprimi o poza alb-negru cu voi doi...in format foarte mare. ceva gen tablourile alea vechii si mari cu rama groasa pe care le tineau parintii nostri in casa...
cred ca ar aprecia o rama frumoasa mare.si o poza alb-negru cu voi doi...care o va putea pe unul din peretii camerei...succes

4 răspunsuri:
| Aurelia a răspuns:

Trebuie sa stii ce gusturi are in primul randthinking Daca as fi baiat, mi-ar placea sa primesc o carte de dragoste sau un MP3big grin Dar, oricum, gestul conteaza cel mai mai multwinking

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa ii faci cadou ceva ce si-a dorit intotdeauna.Depinde pot sa ii placa animalele sau cartile sau compiuterele depinde de fiecare. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehe...de mic copil imi doresc o bara de streptease in casa, poate la anul, cred ca asta si-ar dori si el...ai putea sa incepi sa mergi la sala de pe acumbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

II plac animalutzele?