| roxanniku a întrebat:

Sfantul Valentin se apropie cu pasi repezilaughing iar eu nu stiu ce cadou sa-i fac prietenului meu?! Este in zodia balanta...Cateva idei aveti?
Astept cu mare drag ideile voastrehappy. Va pup:*

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ar fi bine sa precizati si bugetul de care dispuneti toti cei care cereti astfel de sfaturi. Daca doresti sa-i oferi ceva cu bani putini si totusi simbolic ia-i o cana de ceai cu simbolul "balantei". Isi va aminti de tine in fiecare dimineata.

| darkeyes a răspuns:

Eu zic sa ii iei ceva semnificativ in care sa ii arati cat de mult il iubestihappy. Ii poti cumpara un breloc cu inima care se desparte in 2 astfel incat tu sa ai o jumatate de inima si el o alta jumatate.Sau puteti sa faceti o poza cu amandoi sa o pui intr-o rama frumoasa cu inimioare si sa i-o dai. Sigur ii va placea.:* Te pup si sper sa fie o zi perfecta pentru tinehappy ...eu o sa am un Happy Valentine`s Day alone anul asta sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Ii poti cumpara ceva vestimentar, un tricou, un hanorac, un pulover, o pereche de pantaloni, un accesoriu, o bratara, o carte ( daca ii place sa citeasca ), un parfum, un pachet din acela promotional care contine diferite produse, niste bilete sa mergeti la un meci, la un concert, la teatru. Pe langa toate acestea cel mai frumos dar ar fi o cine romantica si o seara minunata alaturi de tine.

Pa-pa!

| mada_4633 a răspuns:

Depinde si de personalitate! insa eu iit recomand sa-i cumperi ceva de care sa se foloseasca cum ar fi haine, parfum, sau ce are el nevoie! Sau daca vrei sa-i amintesti de tine te poti duce la cadouri personalizate si sa cumperi ceva avand poza imprimata de ex o perna, o cana, un tricou sau ii poti da un tablou cu o poza cu voi 2big grin idei sunt multe bani sa aiwinking