| Maryyyyya a întrebat:

vreau si eu niste programe de editat poze big grinbig grin FUNDA la cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| An0N1M a răspuns:

Salut.Cel mai complex si cel mai bun e Photoshop dar e greu de utilizat,unele mai simple ar fi photoscape,photofiltre, dumpr, photodecorator etc. Daca vrei mai multe cauta pe google... Funda?

12 răspunsuri:
| Saya555 a răspuns:

Photo scape, photo editor.si mai bun e photo shophappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate,,va rog,,.happywinking
Online:
pizap.com
caption.it
glitterfy.com
glitery.com
picjoke.com (recomandat)

De descarcat:
Photoscape
Photoshop
Photoinstrument
Make Up Instrument.

| ClaudiaDia a răspuns:

PhotoScape, Photoshop.

| ClaudiaDia a răspuns:

Buna eu folosesc PhotoScape...ti l-as recomanda

| Madishor a răspuns:

Paii:photoshine,photoscape,picasa,picnic,photo instrimunt,pizzap foarte bun, tazz, paint.nethappy

| Oana_2022 a răspuns:

Eu folosesc Photoscape, dar mai este Photoshop (e cel mai tare)happy

| manuel_3612 a răspuns:

Photoshop cs3, cel mai bun.