| pisycutza1 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de dragoste noi pentru iubitul meu dau funda celui care imi scrie cele mai frumoase statusuri pup

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Buna! :X

1-Daca o sa traiesti o suta de ani, atunci eu vreau sa traiesc o suta fara o zi ca sa nu traiesc niciodata fara tine!
2-Vorbeam ore intregi la telefon, ce ciudat suna. Nu adormeam de nu-mi spunea noapte buna
3-O persoana care niciodata nu te lasa in pace este acea persoana care te iubeste cel mai mult dar nu stie cum sa arate asta
4-Sincer, nu pot spune ca nu imi e dor... Cand o aud pe mama cum striga: "Ce-ti mai face baiatul ala cu care vorbeai pana si-n somn?"

Si pentru iubitul tau :
1-Mi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt
2-Iti spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!
3-Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "
4-
" Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC! "
5-" Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "
6- Daca-as fi o porumbita as iubii un porumbel, dar asa ca sunt fetita v-oi iubii un baietel
7-N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mine`! K nu` poti s` respiri, atunci cand eu nu` sunt langa tine`!
8-Tu esti jumatatea care mie`mi lipsea si-ai umplut doru din inima mea
9-Si cand credeai c-o poti distruge. Te uiti la ea, zambeste si e dulce
10-Te doare cand vezi ca nu-mi pasa.Si iti zic mereu "Numai Conteaza, Lasa"!

Sper ca te-am ajutat... Bafta! :X

2 răspunsuri:
| crisstinaaa a răspuns:

Exista un loc in care poti atinge o femeie si o poti face sa inebuneasca de placere. Inima ei!

| pisycutza1 explică:

Mersi mult o sa-i placa mult, pup