| andreeutza26 a întrebat:

Buna TPU
Vreau si eu niste statusuri de iubire mai unice. Cele mai frumoase primesc fundita:X.

Răspuns Câştigător
| deid a răspuns:

Şi cineva mi-a spus intr-o seară : O legătură ruptă odată , nu se naşte a-2-a oară ! ♥
~ Fiindcă şi astăzi tu rămâi m0tivul care m`a schimbat ` . ! =p~ . :-x` . ~
# . Te iubesc la nesfârşit , şi încă o zi în plus `! : - x ` .#

Toate m0mentele le p0rt în suflet gravate` !` :-x

Şi ştiu că mulţi mi-ar aduce luna de pe cer pentru un pic din inima ce deja lui i`o ofer ` . ! :-x`

Sunt c0nştientă de faptul că eu sunt unica pers0ană care c0ntează pentru el `! :-x`

El nu sup0rtă să mă vadă plângând ` ! smug . Îmi spune că sunt un înger , iar îngerii nu plâng `! :-x`

Şi inima mea de c0pil îndrăg0stit , va fi a ta pentru t0tdeauna ` ! smug // Te iubesc ` ! :-x`

Să ştii că te iubesc oricum , oricum ai fi `! :-x` .

Sentimentul nu dispare ca o vacanţă de vară `! smug || Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o ţigară `! smug || :-x` ||

Se vede în ochii ei că îl iubeşte `! :-x` || Se vede în ochii lui că d0ar pe ea o d0reşte `! =p~ || Se vede în ochii lor cum e să fii îndrăg0stit ` ! :-x` ||

Şi dacă ar fi să trec prin foc , pentru tine aş trece `!:-x` // Chiar dacă nimeni nu înţelege `! :-x //

Nu p0ţi nega că te iubeşte `. =p~ iar tu îl ad0ri `! smug =p~ :-xxxx` ||

Cuvinte nu prea am `…! smug || Dar te am pe tinee `…! smug :-xxxx` ||

Jur `…! smug Nimic nu e mai imp0rtant decât el `…! :-x` E loc d0ar pentru el în viaţa mea `…! smug :-xxxx` ~

Îţi place când te priveşte `! smug Îţi place la nebunie când bate apr0p0uri că te iubeşte `…! smug :-xxxx`

Mereu cu tine la bine şi rău `…! smug Tu ştii cel mai bine cum e sufletul meu `…! :-xxxx ~ Te iubesc `…! smug ~

Dacă nu erai tu în inima mea era altcineva`…! smug Dar nu era aşa `…! happy Cele mai frum0ase clipe îmi dăruieşti `…! smug Se vede în ochii tăi că mă iubeşti `…! smug :-xxxx`

Nu vOrbesc de viitOr `... ! Nu v0rbesc nici de trecut `! smug Eşti acum `! smug Eşti aici `! smug Eşti al meu şi dOar atât `…! smug :-xxxx`

E fericit `! love struck` Îl faci fericit `…! smug Că te are din nOu pe tine şi nu mai cOntează nimic `…! smug :-xxxx`

Eşтί îηgєяùℓ dє ℓâηgă мίηє `! smug тù aί grίjă să îмί fίє вίηє `…! smug :-xxxx` || ‹3 тє ίùвєsc `! ‹3 =p~ ||

Avem clipe împreună ce nu vrem să se termine `…! smug :-xxxx` =p~

Îl iubesc aşa cum trebuie iubit `…! smug :-x` Nemăsurabil `... smug `! . Demenţial `... smug `! :-xxxx` ‹3

● Şί aтùηċί ċâηd sίмţί ċă ċєяù` ċadє pєsтє тίηє `. smug Nù`ţί fίє тєaмă `! smug Şтίί ċă sùηт ℓâηgă тίηє ` .smug ! :-xxxx`
Nù`мί faċ grίjί…`!smug Şтίù ċă ηù`ί ℓaşί pє aℓţίί să aℓєagă`η ℓoċùl тăù…`! smug Aşa ċùм şтίù f0aятє βίηє ċă ηù є ℓoċ dє aℓтa îη ℓoċùℓ мєù. `! smug

Cineva te simte `…! smug Cineva te alege `…Şii te va înţelege `…! smug Mereu…cineva te aşteaptă `…! smug Cineva te iartă `…! smug Cineva te acceptă .aşa.`! smug :-xxxx`

În sufletul tău eu v0i fi mereu prezentă. Orice s`ar întâmpla `…! smug :-xxxx

• Şίί . smug Dє fapt єştί sίηgùяùl ċaяє ċ0ηtєază… smug Sίηgùяùl pє ċaяє îl ίùbєsċ `. smug Ştίί bίηє`…! smug :-xxxx`

• Pєиtяù ċă atùиCί ċâиd мă gâиdєsC la єl smug… zâмβєsC făяă să vяєaù `…! smug :-xxxx` ! Te iubesc `! love struck

Itsi ` spuи ` peиtruu ` a miia ` oara.: fieqre ` zii ` cuu ` tiиee ` este ` extra0rdiиara `! ‹3

• Potsi fi băiatu` bun în sensul negativ .`!smug Pot fi fata rea în sensul p0zitiv .`! smug :-xxx` =p~ •

• Tu ştii ce să `mi ofeяi când eu nimiC nu` iti ceя `…! smug :-xxx` •

• Un „Te iubesc!:-x " subtil.E sentimentul ce mă face să mă simt copil !:-xxx` smug

Mă simt în rai ! În oChii tăi asCunzi un cer `! love struck .Înec iubirea mea in el ! smug Te vreau mai mult când vrei să pleCi smug Te vreau mai mult când nu îmi zâmbeşti `…! :-xxx `!

:-xxx `! Să nu mă întrebi de ce lumea din jur nu mai e .`! În mintea mea . Acum trăieşti d0ar tu `! :-xxx ` smug =p~

Shii daCă drag0ste nu e...parCă e bine…d0rm linistită…stiu` să am grijă de mine…pe unde umbluu` shii Cu Cine `! smug :-xxx `

Promit că într-o zi am să te uit straight face

Tu ai invăţat-o că nimic nu se uită, că nu totul se iartă. Că mâine e o zi în care poţi să mai greşeşti o dată!

Si cand am sa te uit , o sa iti para rau :* !

• Uneori te trezesti ca vorbesti la trecut Amintiri ce pentru unii nu conteaza prea mult. love struck

Si nu stii cum arde, si nu stii cum d0are sad !

Sper ca iti plac happy !

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Statusuri unice despre iubire găsești pe www.intelepciune.com, la secțiunea dragoste/iubire.
Este un site de citate pe care le poți afișa la status.
Baftă!

| Statusuri a răspuns:

Cauta pe http://statusuri-mass.blogspot.com/, sigur o sa gasesti!

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute