| Nistor_Diya_1998 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste statusuri despre prietenie.

Cele mai bune primeste funda

P. S. Prietenie si falsa si adevarata

Ms mult pup :*

Răspuns Câştigător
| xChocoLat3 a răspuns:

Prietenie adevaratalove struck :
♥ Îi număr pe degete că sunt puţini ca eii. :-x

A friend it`s all I need. :X

La bine si la greu Ea e cu mine mereuu` :X Te iubesc! :*

În seara asta suntem pe val si normal… Noi avem rolul` principal! love struck Vă dăm pe spate cu balansul` nostru fenomenal! devil

Sa se oftice toti dusmaniiiiii \:d/ Ca te am pe tine mamii :*! Luv ya;;].

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!love struck love struck :X

Dintre toate prietenele care le-am cun0skt tuu esti cea p` care nu vreauu s-o uit. Sh daca` mor inaintea ta, voi ajunge`n rai sh t` voi astepta day dreaming

Problema ta e si problema mea. Daca tu dai d belea. Dau si eu d belea. UNITE, asa am fost mereu..IMPREUNA nimic nu e greu; x Te iubesc; x.

Un PrieTen esTe un suflet ce iti promite, RESPECT, AJUTOR, prin fapte, nu prin cuvinte. love struck

Uneori stau şi ma gândesc Doamne`! love struck Nu ştiu cum să`I mulţumesc pestru tot ce a făcut! love struck mi-a dat curaj să fiu cine astăzi sunt :*.

Uneori e chiar şi mama mea :X Mă alintă mă răsfaţă cât se poate :* şi`mi dă şi pumni să mă trezesc la REALITATE!

2 răspunsuri:
| xChocoLat3 a răspuns:

Acum văd a venit şi rândul meu! S`am grijă de ea, cum a facut ea mereu :*

Dacă aş putea i`aş da o parte din mine, s`o văd râzând urlând de fericire :X.

Încă de mici eram de nedespărţit Dimineaţa de vreme până seara în asfinţit. :*

Tu ai fost singura care mereu mereu m`a ajutat M`ai salvat atunci când am simţit că lacrimile m`au înnecat.:*

Oricând putem spune că ne ştim din`totdeauna în momente ne-am întins una alteia mâna! love struck

Ştii cum poate fii sentimentul de prietenie : o siguranţă un refugiu pentru veşnicie, Nu e doar armonie că nu suntem în poveşti [-x Chiar dacă ne mai şi certăm ne împăcăm în timp ce clipeştibatting eyelashes.

Falsa : Prieteni ca tine gasesc la orice colt de strada.

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Daca razi, toti vor rade cu tine? daca plangi, vei plange singur

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.

Prietenii si banii sunt la fel de cand e lumea, sunt ca vremea schimbatoare...

Nu ai pe nimeni cand ploua...

Cad pe pamant impinsa de`o falsa prieteniee...

E tot ce ne ramane -un suflet ravasit- cand prietenul cel bun ne joak farse...

ne-am ingropat vise sperante intr-o falsa prietenie!

O prietenie moare nu mai poate respira, i`ai luat tot oxigenul cu tradarea ta...

A trecut atata vreme si inca n-au disparut, Rasa de prieteni falsi ce n-as fi vrut sa-i fi avut;-j

Am invatat sa support, viata e grea. Dar nu support un tradator, asta-i boala mea

Un tovaras te tradeaza, doar un caz din alea rele..Cu prieteni adevarati dar pusi in ghilimele…

Nu uitati niciodata k mereu vor exista prieteni falsi
tovarasi falsi
tradatori

n`am sa uit de unde am plecat si sigur n`am sa`uit cine m`a tradat!

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *