| Reea19 a întrebat:

vreau si eu sa stiu in primul rand daca exista teme pentru Samsung gt s 5560i? si daca da vreau si eu un site pentru a descarca o tema macar m-am saturat de cea,, standard"multumesc si daca se poate cateva aplicatii big grin
multumesc

1 răspuns:
| andreuxxaa9095 a răspuns:

Downloadeaza programul Samsung Kies, bagi modelul telefonului si gasesti tonuri de apel, teme, imagini, tot ce vrei pentru telefonul tau! :p http://www.samsungapps.com/about/onPc.as
P.S sper ca ai cablu de date la telefon :* Bafta!