| BlueXD a întrebat:

vreau si eu status de prietenie falsa.kiss. fundita

1 răspuns:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Am fost proasta si-am gresit acum ma pis pe toti prietenii care m`au folosit :p

prin multe sute d perversi. imi fac tp sa vad cum toti ma sapa p la spate

Imi refac viata pentru ca am aruncat gunoaiele din viata mea.

Esti tare in clanta doar cand e de fata multa lume cand esti doar tu cu mine spui ca au fost glume mai amuzant e ca ai rostit si nume acu te scuzi ca tarfele cu fel de fel de numewinking

Nu sunt deloc modesta si ma pis pa tine.Nu ma cunosti, deci nu vorbi da mine.Nu poti sa ma suportzi? Asta`i doar treaba tha! Da chiar si-asea mai da`te`n poola meah

Distrusii spun ca`o ard in figuri.eu rad cu 4 guri. urasc omul prost cum urasc mankrea d`post platitzi alta fata sa va zambeask contra costwinking

N`am nevoie d educatie corecta, sfaturi sau tinuta decenta.Criticile sau barfele spuse d vre`un ratat Pentru Mine`s D ***winking

:X cand lumea imi zice ca am cate un defect, zambesc discret si intreb: u chiar te crezi perfect?

"N`o sa auzi vreodata vorbe rele spuse in fata.toti se dau pretenii cu tine.dar nu`tzy vrea nici unu bineoh go on"

"In viata trebuie s fi sigur p tine.s nu ai incredere in nimeni ca si cei mai buni prieteni s-ar putea s t dezamageask.gandeste`te si fi sigur p puterile tale nu a altorawinking

"am auzit ca lumea vorbeste cam mult.n`am timp sa stau sa ii ascult.n`am timp de vorbe`n vant si bineinteles n`am timp de niciun gen de tarfe."

Respectul e ceea ce primesti pentru ce faci si o faci bine. Tu ma barfesti destul, deci din respect ma pis pe tine."

"? Sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Si eu! Nu`mi Spune PA! E Replica Meah!:X?"

Ma super pis pe tine`. K n`ai fost acolo cand am avut nevoie de tine

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Nu am nevoie de prieteni falsi. Detest sa tin langa mine numai oameni lasi! straight face

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca. Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta!