| EuBorak a întrebat:

Buna TPU
Vreau si eu statusuri fitoase... funda pentru cele mai frumos mersi;*

Răspuns Câştigător
| Gabitza00 a răspuns:

Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine
• Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
• Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
ak vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci. Pleak pe bune.
• Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
• MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O periculos
EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA
Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"
Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine funda?