| nsudfnaoudnaso a întrebat:

Buna TPU vreau si eu un PSP dar nu stiu unde se gasesc cele mai ieftine la mana 1 adica nu folosite de altcineva dar sa fie cu Setari bune cum e PSP3004 sa nu fie proaste sa aiba aceste setari. Conectori
Conexiune HDMI Nu
Port USB Da
Conexiune WIFI Da
Ethernet Nu
Iesire AV Da
Conexiune Bluetooth Nu
Conexiune Infra Nu
Iesire audioa digitala Nu
Iesire casti Da
Carduri memorie suportate
Slot card MS Da
Slot card MS micro Nu
Slot card SD Nu
Slot card CF Nu
Card memorie Xbox Nu
Formate suportate
Blu-ray Nu
DVD Nu
CD Nu
UMD Da

Specificatii PSP
Ecran: TFT 4.3 inch, 16, 770, 000 culori
Rezolutie: 480 x 272
Memorie: 64 MB RAM
Frecventa procesor: 333 MHz
Boxe stereo integrate
Wireless LAN (WI-FI)
Microfon incorporat
Suport USB (2.0)
Slot Memory Stick Duo
Baterie: Li-Ion (1200 mAh)
Dimensiuni (cm) : 17 x 7 x 2
Varsta recomandata: 5+

Stiti vreunul la un pret accesibil?
Si cum se modeaza cel care mi-l dati sau cum se modeaza 3004 cel care mi-l dati ma referet ce-l care imi dati site-ul sa il cumpar. FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ma gandeam ca imi dai vreo 50 de euro pentru efort! Nici macar nu esti pretentios! Daca ii spui aluia de la magazin ce ai scris tu aici ca vrei te da afara cu banii in mana! Si tu zici de funda de parca dai de la tine ceva! Uite cerintele tale aici http://fvshop.ro/......ORII--4066 si in legatura cu moodatul citeste aici pentru ca nu toate PSP-urile se modeaza http://bucharestcity.olx.ro/......d-48276032