| andreeutza26 a întrebat:

vreau si euniste statusuri misto de fete...
Fundalove struck...mersi:*

Răspuns Câştigător
| Bella12 a răspuns:

Buna!
• nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.

• Incearca sa razi si tu de viata,nu lasa numai viata sa rada de tine."

"

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

• Ma inalts sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Si poti sa-mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

• Totzi avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importantza • N`ai decat o viata •

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

• Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"

• Peste toate trecem q capul SuS • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS •

• pfff Ce Sa`Tzi Fac ? asta e Firea.credeai Ca n ViaTa Te inseala DoaR privirea ?

• Sunt parsiva`atunci cand cred ca lumea Ma Ubesjte,Invatz sa intorc spatele cand nu sunt pretzuita,Invatz sa ma fac respectata,Chiar daca nu toata lume m`nghite

Nu ma crezi in stare ?Nici o problema ,nu ma cred nici eu !d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

• Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine.eO am nevoie dOar de cei care au nevoie de mine!:X"

• Peste toate o sa trecem cu capu`sus__Ne avem una pe alta asta`i mai presus

• Zambetul este accesoriul meu preferat

• Ce rol vrei sa joc acum?Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata

• Frize` Brize` o sa-mi fie dor de ale tale Crize`)

• "Nu am nevoie sa-mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

• mi place zambetul tau si chipul tau de copil ,Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci :]

• Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri."

• O sa iubesc ce-mi place O sa uit ceea ce ma doare Nu o sa iert ceea ce mi se greseste O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!

• Nimanui nu ii pasa daca esti trist,asa ca ai putea la fel de bine sa fii fericit

"->Un prieten este greu de gasit,?i mai greu de parasit ?i imposibil de uitat!:*"

Stiti voi sentimentu` de prietenie,O siguranta, un refugiu pe VESNICIE :X

"?[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta !]"

Am să.i iert pe toţi care decid să plece din viaţa mea pentru simplu fapt că au făcut parte din ea şi şi.au pus amprenta atât de adânc în sufletul meu încât nu o să.i pot uita niciodată

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute:[

N`am timp sa ascult , vorbe de la toti prostii aruncate-n vant ! "

Nu vreau sa fac ceva frumos cand stiu ca nu are rost,Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu-ti convine eu n-am sa plang

Nu am de gând să mă agit pentru ce zic alţii, şi nici nu am de gând să ofer mai mult decât primesc . Ce e al meu,e al meu.Ce e al tau nu ma intereseaza

Ne-am invatat una pe cealalta ca viata merge inainte , cu bune , cu rele,asa e sa fie,dam de greu stim sa trecem peste . ♥ :X

Nu-mi pare niciodata rau cand imi vad fostul prieten cu altcineva, mama mi-a spus mereu sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara!

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.

Impartasirea bucuriilor, nu a suferintelor, creeaza prietenul

Miracolul oricarei copilarii este ca, oricat de apasatoare ar fi imprejurarile in care se petrece, sufletul copilului pastreaza o inocenta sub atingerea careia totul imprumuta ceva din farmecul unui basm.

Prietenul la nevoie se cunoaste ;x

Prietenii adevarati nu vor nimic de la tine, in afara faptului ca vor sa fie langa tine, sa se simta bine in prezenta ta.

Inima tuturor varstelor este jocul impletit cu copilaria.:]

Câinele - singura vieţuitoare care a dus la perfecţiune vocaţia prieteniei.

Este foarte periculos să trăieşti. Cine trăieşte, moare.

Viaţa de mâine este prea târzie - trăieşte azi

Există zile în care a trăi nu are sens.

♥Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum

♥Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni. "

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

There's always that one person, that will always have your heart.

"Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza

"♥ Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri"! ♥"

daca nu halesti ce facem , taci si ne lasi in pace

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute

Iubitule,daca vrei sa ma intorc.e ca mine sau deloc

Chiar daca iti gresesc,chiar daca sunt momente cand iti lipsesc,sa nu uiti,sunt langa tine si te iubesc \

Fumatul ucide si tot nu`i la puscarie

Cu totii suntem de acord cu frumusetea interioara,si totusi lesinam dupa ambalaje
Nu mai sunt ca la`nceput si asta te doare cel mai mult.

mai e nevoie să spun ceva ? se vede că sunt cea mai fericită cu tine, no ?

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε,încât ŋίmεnί ŋu`mί facε FatzãX`°°●♥"

Nu-i cere unei femei imposibilul.E capabila sa ti-l ofere si singura
mereu va fi una care sa planga dupa tine, da` nu eu scumpule!
Si-ar fi mai simplu si mult mai usor,sa nu-ti mai pese uneori?"

pfu`, esti o bomboana de fata, pacat ca esti linsa de toti !
Cateodata imi pierd cumpatul,ma enervez atat de tare,noroc K zambesti frumos,ma faci sa rad in seCunda urmatoare

Dnd fac accident pe dn1

Idle for 1 Century, 9 Years, 8 months, 21 days, 11 hours and 34 minutes (Nu`s)

Daca simti flututri in stomac inseamna ca ai mancat omizi

Imbracat în zâmbete aproape orice om e fals! Am crezut în ochi sinceri si, da, m`am ars

Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz , tot le colorez odata

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi

Scuza'ma daca snt prea insistenta,Dar tu esti ca un drog si eu sunt dependenta

Ne leaga`zambete` si`lakrimi` Ne Leaga`o prietenie`Fara Margini

Eu imi f*t viata. viata ma f**e pe mine.suntem un cuplu fericit.si ne simtzim bine

E greu sa zambesti atunci cand ti-e greu

Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba.

si cum se schimba unii-n curve nici nu-ti vine sa crezi

Its' time for "I don't care"."

Si daca nu ai fi Tu,cine as fi Eu!? ."

""unii oameni nu gandesc,vorbesc si,ranesc!""

Esti tot ce-am iubit .Si ce voi iubi.:X

->Chiar nu e treaba ta!

De atat barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat

Gheata fierbinte
Ploaie calda
sunt viu,dar rece !

.Se spune ca tot ce e dedicat tie e langa tine

Vreau privirea aia, vreau acel glas care ma iubeste si ma scoate din impas.

Ce sa fac? E greu! Te sun, raspunzi, inchid

De 3 luni si ceva nu mai esti in toate mintile
Esti doar in mintea mea

Imi place, asa, nu stiu, felu` cum ma faci tu
sa ma simt

Imi place sa cred ca te voi mai vedea, poate nu
azi, poate candva

nu iti cere niciodata scuze pentru ca ai urmat ceea ce te-a facut fericit!

Sa nu iti fie frica de fericire,nu exista!
Sper sa-ti fie de folos happy:*

1 răspuns:
| Anonim000000003333 a răspuns:

"ScUZaMa DaK sunt prea iNsisTeNtA dar Tu Esti Un DrOg Si eU sunt dEpEnDeNtA"