| Draguta98 a întrebat:

vreau urgent niste descrieri pentru facebook,am o poza in care sunt cu prietenul meu,suntem amandoi in poza,si vreau niste descrieri foarte frumoase de dragoste,iubire,si am niste poze si doar cu el singur,vreau si pentru ele descrieri, cele mai bune descrieri FUNDA.multumesc mult

3 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta.vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta
2. Tine-ma aproape.pentru ca s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant.in timp ce tu erai ocupata sa colectionezi pietricele.
.E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea! Ce te lumineaza cum vrea ea:*
14.Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare
15.Fiecare cadere ma face mai puternica fiecare tradare ma face mai tare. fiecare barfa ma face mai importanta
16.Pata pe care o lasa o singura minciuna nu poate fi stearsa de o suta de vorbe adevarate
17.Adevarata personalitate a unui om este redata de felul in care trateaza o persoana care nu-i poate oferi nimic in schimb!
18.90% din arta de a trai consta in a te intelege cu cei pe care nu-i poti suferi!
19.cand Ma Privesti Ce Regreti Mai Mult? Sansele Pe care le-ai Avut Sau Faptul ca M`ai Pierdut?
Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine. – Arthur Rubinstein
Traieste-ti viata ca si cum fiecare fapta a ta ar deveni lege universala. – Immanuel Kant
Viata e la fel cum ai interpreta in public un solo de vioara, invatad stiinta instrumentului pe masura ce canti. – Samuel Butler
Cel mai bine si-a flosit viata cel care s-a bucurat cel mai mult de ea. – Samuel Butler
Viata este ceea ce ti se intampla in timp ce esti ocupat sa faci alte planuri. – John Lennon
Viata – o plimbare spre somn. – Lucian Blaga
Viata se masoare in functie de rapiditatea schimbarii, sccesiunea influentelor care modifica fiinta. – George Elliot
Viata este o instructie perpetua in cauza si efect. – Ralph Waldo Emerson
Poti sa traiesti o suta de ani, daca renunti la toate acele lucruri care te fac sa-ti doresti sa traiesti atat. – Woody Allen
Doar viata pe care o traim pentru altii este o viata ce merita sa fie traita. – Albert Enstein
Constiinta vietii pretuieste mai mult decat viata. – F. M. Dostoievski
Invata a muri! Cine invata sa moara, nu stie sa mai fie rob. El este deasupra sau cel putin in afara oricarei impilari. – Seneca
Orice interes aratat fata de boala si moarte nu este decat alta expresie a interesului pentru viata. – Thomas Mann
Viata inseamna a transforma constant in lumina si in flacara tot ceea ce suntem si tot ce intalnim. – Friedrich Nietzsche
Esentiala este intrebuintarea vietii, nu durata sa. – Seneca
Viata este un dar pe care il meritam numai atunci cand il daruim. – Rabindranath Tagore
Viata cu adevarat traita este in trecut sau in viitor – prezentul este un interludiu.un straniu interludiu in care recurgem la trecut sau viitor ca sa ne slujeasca drept marturie ca traim. – Eugene O’Neill
Viata e o cuva cu moravuri lasate departe. – Jean Nicolas Arthur Rimbaud
Viata este o tragedie atunci cand e privita in prim-plan si o comedie cand o privesti in plan larg. – Charlie Chaplin
Viata este un muzeu cu oameni de ceara care fug speriati de umbre, topindu-se. – Ionut Caragea
Poate ca n-am trait in propriul meu corp; poate ca am trait viata altora… viata mea este o viata facuta din toate vietile: vietile poetului. – Pablo Neruda
Viata e pretioasa. Viata e fragila. In clipa asta esti, in clipa urmatoare te-ai dus. Fiecare clipa trebuie stoarsa de tot ce se poate da, fiindca nu sti niciodata cand va cade cortina. – Sandra Brown
Viata are granite precise. Din cauza muncii si a vietii de zi cu zi atat de incarcate, acest adevar e adesea uitat. – Dean R. Koontz
Viata este unoeri foarte zgarcita: trec zile, saptamani, luni si ani fara sa simti nimic nou. Totusi, odata ce se deschide o usa, o adevarata avalansa patrunde prin spatiul deschis. Acum nu ai nimic, iar in clipa urmatoare ai mai mult decat poti accepta. – Paulo Coelho
Aceasta scurta viata pe care o aveti poate fi transformata intr-un paradis. Aceasta mica planeta este floarea de lotus a paradisului. – Osho
Viata este o curgere, este un fluviu, este o miscare continua. Dar oamenii au impresia ca ei insisi reprezinta ceva static. Numai obiectele sunt statice, numai moartea este incremenita; viata este o continua schimbare. Cu cat exista mai multa schimbare, cu atat viata este mai abundenta. Iar o viata abundenta aduce cu sine ectraordinare schimbari, clipa de clipa. – Osho
Viata nu iarta slabiciunea. – Adolf Hitler
Ironia suprema a vietii este ca nimeni nu scapa de ea in viata. – Robert Heinlein
Fa ce iubesti, iubeste ce faci, lasa lumea un loc mai bun si nu te scobi in nas. – Jeff Mallett
Viata e placuta. Moartea e listita. Tranzitia este problematica. – Isaac Asimov
Viata este ceva ce toti ar trebui sa incerce macar o data. – Henry J. Tillman
Viata e ceva ce ti se intampla atunci cand nu poti sa dormi. – Fran Lebowitz
Nu e adevarat ca viata este o nenorocire dupa alta; este o nenorocire continua. – Edna St. Vincent Millay
Viata e prea importanta ca sa o iei in serios. – Corky Siegel
Funda?

| ukukuku a răspuns:

•Iti spun pentru a miiiiia oara fiecare zii cu tine e extraordinara!
•Te iubesc, ma jurpuppy dog eyes
•Eştii si vei ramane mereu eroul cel iubesc.
• Zambesc`! Nu regret`! Nu am gresit`.am iubit`! il iubesc:X si am simtit!`; x
Să ştii că te iubesc oricum, oricum ai fi• `! :-x`.
• Nu poţi nega că te iubeşte `. =p~ iar tu îl adori `! =p~ :-xxxx` |
• Cuvinte nu prea am `…! || Dar te am pe tinee `…! :-xxxx` ||
• ` te-am ales` p Tne` :-x` pentru ca` tuu` ` Erai Diferit` :]` ♡` Pt ca` :*` tu` Erai` ` Ceea` c mi-am dorit` ` ♡`. →` [ Te` iubesc` :-x` ]
•Pt ca` :*` tu` Erai` ` Ceea` c mi-am dorit` ` ♡`. →` [ Te` iubesc` :-x` ]
Nu sunt foarte multe!happy
FUNDAbatting eyelashes?