| IngeruMeuCurcubeuTau a întrebat:

Vroiam sa va intreb un lucru:
Credeti ca, colorantul (scuzati cacocofonia) alimentar se ia la spalat? Vreau sa imi fac pantaloni dinaceaia de ii infasori in elastic de bani si ii bagi in colorant... Si as vrea sa stiu daca merge cu colorant alimentar.Si credeti ca as putea purta asa ceva la scoala? Sunt clasa a 6a.
P.S. Daca nu ati inteles: gen:bagi o pereche de blugi albi pe care ii infasori si ii strangi cu un elastic, apoi ii bagi in colorant,dar nu stiu ce colorant!
Intrebarea in sine estetongueot sa imi colorez blugii cu colorant alimentar, nu se ia la spalat colorantul alimentar?
FUNDAAA

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Nu, nu se ia happy si eu mi-am facut.

| SpeciMen a răspuns:

Incearca pe ceva neimportant inainte, sa vezi daca merge.