| RagazzaDiPapa a întrebat:

:X Am si eu o nelamurire: trebuia sa-mi vina menstruatia la sfarsitul lunii iulie (in jur de 24 iulie), dar suntem la jumatatea lui august si inca nu mi-a venit. O sarcina este exclusa avand in vedere ca sunt virgina, dar ce altceva poate fi? Mereu l-am avut regulat. Dau funditatongue. >Mersibig grin

2 răspunsuri:
| issaissuk a răspuns:

Ehh.chestia asta depinde de multe.Deci poti sa stai lin ca nu ai nikk.[ mi se intampla si miebig grin]

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poate fi vorba de o simplă răceală, dar şi de vreun chist ovarian.
N-ar strica o vizită la medicul ginecolog, pentru a afla cauza întârzierii menstruaţiei.
Baftă!