| DaYdA_3369 a întrebat:

Buna TPU :X Eu si prietena mea vrem sa facem un dans pentru un spectacol si nu stim exact ce gen de dans, pana acum am facut street dance dar vrem sa mai schimbam straight face. Aveti vreo idee geniala?big grinhappy:* funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, depinde de ce te pasioneaza si iti arata stilul de viata ai putea incerca hip-hop sau daca vrei cava mai lent incearca tango sau vals dar eu cred ca ai facut o alegere perfecta alegand street dance e super succes la spectacole.happy happy happy bafta

1 răspuns:
| amanda33 a răspuns:

Swing
hip hop