| Sandraa_4560 a întrebat:

Buna TPU love struck! Imi puteti spune si mie niste romane de dragoste frumoase love struck dar nu de autori romani ci straini.Multumesc frumos love struck :*:*!

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Texas! Sage de Sandra Brown
Texas! Lucky de Sandra Brown
Texas! Chase de Sandra Brown
Rebeca-Daphne Du Maurier
Pasarea Spin 1-de Collen McCullough
Pasarea Spin 2-de Collen McCullough
Femeia lui Wilder-de Laura Taylor
Eden Pass-de Sandra Brown
Si apoi casatoria-de Bonnie Pega
Cutia Pandorei-de Elizabeth Gage
Seducatoarea-de Beverly S.Martin
Rock Star 1-Jackie Collins
Rock Star 2-Jackie Collins
Neveste de la Hollywood-Jackie Collins
Vedeta-de Kate Coscarelli
Astea sunt cele care mi'au placut mie dar daca mai vrei si altele scrie pe Google "Texas! Sage Sandra Brown", da la primul' site si da click pe "romane de dragoste". Este cam aiurea cum trebuie sa cauti dar asta este singurul mod in care stiu sa dau de site'ul ala:].
Sper sa-ti placa! Ti le recomand cu placere:X.