| AnaaMaria1995 a întrebat:

Buna TPU; x
Pana acum 2 seri vorbeam cu un baiat de care imi placesigh
Acum ma ignora pur si simplu.Afara nici "buna" nu imi mai zice.
Sa va arat putin din ultima conversatie pe care am avut-o.
EU: decat sa-mi raspunzi in scarba mai bine ma lipsesc sa te mai intrebare ce faci:-J
EL: asa sa faciwinking

Nu stiu cum sa fac ca totul sa fie ca inainte.sa ne salutam pe strada [pe mess nu prea vorbeam nici inainte daca nu il bagam eu in seama, dar pe strada intotdeauna ne salutam]

Ps:Motivul pentru care el nu mai vorbeste cu mine este ca, el crede ca eu l.am sunat cu numar privat si lui nu ii plac chestiile de genul astastraight face

Ajutati.ma va rogggggcrying
Multumesc.

1 răspuns:
| andreea_6295 a răspuns:

Eu te cred ca iti place de el dar el nu mai vrea sa aiba de-aface cu tine sad. Ignora-l si tu si o sa simta si el prost straight face.