| anonim_4396 a întrebat:

Asta e cea de.a doua intrebare legata de aceeasi persoana. Ultima oara am vorbit cu el acum vreo 3-4 zile, nu dadea semne ca s.a suparat sau ceva. oricum avem o relatie ciudata big grin ne intelegem foarte bine. sau ne intelegeam sad Ne.am cam indepartat in ultimul timp, dar obisnuiam sa vorbim foarte des. l.am tot sunat si de pe telefonul meu si de pe altele, nu a raspuns deloc. I.am trimis mesaje pe mess, pe facebook. Nimic. Sunt cu moralul la pamant, intr.o stare foarte urata. Daca aveti idei.cum pot da de el, sa stiu macar ca e bine, ar fi suficient. Tin la el mai mult decat la relatie. Suntem in orase diferite, oricum Timisoara e mare. Sa.l fac sa raspunda. M.am gandit la ce e mai rau, ca a patit ceva. Sfaturi? Sau cineva care e din Tm si poate sa dea de el. imi puteti da un mesaj. Multumesc ca ati citit pana aici, abia pot scrie. Poate parea un lucru banal si nu va condamn pentru asta. Pentru mine inseamna enorm. In mod normal nu treceau 3 zile in care nu vorbeam. Multumesc oricum, ca existati si ca sunteti fericiti ^^. Ajutati.ma daca aveti idee cum pot fi si eu sad

2 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Daca trecea o zi.o jumate de zi, mai spuneam si eu. dar 3, e mult. Mult prea mult ca el sa nu poata sa te contacteze sa iti zica ca e bine si ca te iubeste. Eu zic ca nu mai vrea nimic de la relatia voastra.

| Bibib a răspuns:

Lasa-l in pace. macar pentru un timp. daca te va cauta atunci relatia e ok, daca nu cred ca e un semn ca nu mai e nimic. scuze ca am fost asa directa, dar decat sa iti zic ceva ce ti-ar placea sa auzi cum ar fi "o sa fie totul bine", mai bine te aduc cu picioarele pe pamant sa nu te amagesti singura. oricum eu iti doresc succes! :*