| emiitzzy a întrebat:

Buna TPU:X:X imi ziceti ceva descrieri sau statusuri de fericire ceva din astea asa mai frumoase:*:* mersii mersii dau >funditabig grin

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Sunt cam peste 10.000 de statusuri sa-ti scriu, asa ca iti dau un site...ca?

http://www.statusuri-belea.com/category/statusuri-de-fericire/

| No a răspuns:

Cel mai bun prieten e ca un trifoi cu patru foi : greu de gasit, dar norocos daca il ai! happy
Viata seamana cu o poveste, dar ceea ce important nu e lungimea ei, ci valoarea ei.
Mi-as dori ca intr-o buna zi, ca visele mele sa mi se poata implini! day dreaming
Intotdeauna voi visa, voi canta si voi spera,.ca si eu sa fiu o stea.de cinema! star
Voi crede mereu in tine si te poti baza pe mine!
Mi-e dor de zambetul tau dulce, de ochii tai scanteietori, de buzele tale subtiri, de stelele tale din priviri, ma topesc dupa tine, simt ca mor fara tine, asa ca intoarce-te la mine, fa-ma sa ma simt iubita, sa nu-mi mai fie dor!

P.S. toate sunt orginale. by me big grin

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *