| Luci88 a întrebat:

ziceti-mi si mie daca se oiate schimba numele la BLOG? ex am pus > 15 februarie - Ziua Internationala a copilului bolnav de cancer, si acum vreau sa il schimb... se poate? funda + vot

Răspuns Câştigător
| PornoxxlSelect a răspuns:

Se poate schimba numele la blog, daca urmatorul nume de domeniu pe care il vei pune nu va fi inscris deja.Recomand redirectionarea de la blogul actual la blogul nou (ca nume). Specifica pe ce platforma detii blogul? Blogspot? Wordpress? http://banc-bula.blogspot.com/