| Diana8012001 a întrebat:

Buna` TPUU``;;]...Cum se face schimb de liste pe messenger?;;] Fundita primului raspuns;;] :-)

Răspuns Câştigător
| RaLuK05 a răspuns:

Dai la persoana careia vrei sa-i trimiti lista si dai sus acolo unde scrie Actions, apoi dai la Send My Messenger List si gatahappy. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Deci dai sus la "Actions"... apoi "Sent my messenger list" alegi cui o dai iar apoi dai "select all" si trimiti toata lista. sau Ctrl+Shift+M

succes :*

| AnaMaria1453 a răspuns:

E simplu: ori ceri parola celui cu care vrei sa faci schimb si tu i-o dai pe a ta; vacopiati id necesare si apoi va schimbati parolele, sau pur si simplu ii ceri niste id-uri