| Alihakunamatata a întrebat:

Trec a9a si mi-e cam.foarte frica de testele initiale.Stiti cum e, majoritatea profesorilor, daca te iau de bun de la inceput, e bine pentru tine. Vreau sa fac o impresie buna.inca de la inceput, mai ales ca e un liceu care se respecta [B.P.Hasdeu-Buzau]. Ceva sfaturi? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Si eu ma aflu in aceeasi situatielaughinglove struck Si eu cred ca o impresie buna de la inceput conteaza ft mult, daca ai fost eleva buna si laudatasmug trebuie doar sa te portsi la fel.sa nu neglijezi cel putin! la inceput nicio lectie si sa iti dai silintsa sa fii ff activa la ora si sa inveti mult, cel putine, la inceput!:* Sigur vei face o impresie buna! Succes:X tine`mi si mie pumnilaughingApp.la uni profi conteaza mult prima nota la un test! :* Bye:X

1 răspuns:
| DontForgetMe a răspuns:

Buna! Eu zic sa faci o mica recapitulare din clasa a 8-a pentru a nu intampina dificultati la inceput. Nu face pe dificila cu profesorii si nu face "misto" de ei doar pentru a impresiona colegii! Multa bafta in noul an!