| anonim_4396 a întrebat:

Ce sfaturi imi recomandati pentru prima zi de liceu ca sa fac o impresie cat mai buna profesorilor si elevilor, desi vreau sa ma transfer cat mai repede si sa scap de acest liceu.

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Nu prea ai timp sa lasi o anumita impresie in prima zi de liceu.Imbraca-te decent si incearca doar sa nu pari enervat/a ca sa nu se simta restul colegilor prost...si sa-i bagi in seama(la randul tau).

| Mihai239 a răspuns:

La elevi
fa glume si caterinca
la profesori
raspunde dar nu ridica mana ca disperata si sa le scoti ochii