anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Buna,tup am nevoie de ajutor repede... un obsedat tot se tine dupa mine ii cu mine in clasa. si ma ia in brate si ma pipaie. si nu vreau si tot incerc sal lovesc da nu imi iese nici cum ce sa fac?
ajutor am nervoie de un raspuns rapiddcrying
funda!

Răspuns Câştigător
| Rockerul23 a răspuns:

Pai eu as zice sa vorbesti cu diriginta si cu parintii.
Ei stiu cel mai bine cum sa rezolve aceasta problema.
Practic e abuz.

11 răspunsuri:
| Biskuit3 a răspuns:

Baga-l la sursa. spune-i la timpit ..sau cel mai bine umilestelhee hee

| M25M a răspuns:

I-a foloseste psihologia inversa.
Pana acum tu l-ai refuzat in mai multe randuri si el tot venea si te pipaia. Ce ar fi daca te-ai duce tu si l-ai prinde de "bijuterii"? Oare cum ar reactiona psihic?

| Rockerul23 a răspuns (pentru M25M):

Poate ii e scarba sa faca asa ceva totusi...

| M25M a răspuns (pentru Rockerul23):

Sunt constient ca nu este cea mai buna modalitate dar daca va functiona? Merg pe razbunarea cu aceiasi moneda. Daca baiatul se va bloca, sau daca va rosi, sunt semne ca a functionat pentru ca psihicul lui era excitat de respingere de aceea tot venea mereu la ea. Poate dupa o acceptare a ei ii va scadea interesul. Este o posiblitate, recunosc ca nu este cea mai stralucita dar e una.

| vany22 a răspuns (pentru Rockerul23):

Logic ca mi scarba am 13 anii DAAA.

| Rockerul23 a răspuns (pentru vany22):

Dar se ia si dupa alte fete sau doar dupa tine?

| vany22 a răspuns (pentru Rockerul23):

Numa dupa mine,, ..intrebarea mea este cum sa-l bat ptc vine si ma sperie vine pe la spate si ma ia in brate. ce sa fac? are 15 ani laughing

| Rockerul23 a răspuns (pentru vany22):

Pai cum e cu tine in clasa?
A ramas repetent sau ce?
Spune-i digigintei sau parintilor tai.
Nu ai si tu prieteni mai mari?
Daca da, vorbeste cu ei, sigur se va rezolva.

| vany22 a răspuns (pentru Rockerul23):

Pai ii obsedat ii repetent si nu nu a prt mai mari:d ciudat stiu... asa ca nu stiu ce sa ma fac m-am decis sa-i spun dirigintei sau directoarei dar tot asa se va comporta asa ca trebuie alta solutie.

| vany22 a răspuns (pentru Rockerul23):

K multumesc mult :*

| Rockerul23 a răspuns (pentru vany22):

App,sa-mi spui daca s-a rezolvat.