| Antonia50 a întrebat:

Heii TPU! Am nevoie de ajutor. imi place la neebunie de un baiat din clasa si i-am zis. El nu mi-a zis mie personal, dar le-a zis baietilor ca lui nu ii place de mine pentru ca lovesc baieti. Na bine de dragul lui, de atunci pana in ziua de azi lovesc baieti numai atunci cand isi bat joc de mine. Iar de fiecare data cand vreau sa ma apropiu de el fuge sau imi zice sa plec. Ce-as putea sa fac ca sa ma apropiu de el? fundita :*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Schimba-ti comportamentul pentru ca lui nu-i plac fetele care lovesc baietii, probabil e mai fricos...

| Cleopa a răspuns:

Maturizeaza-te! alergatul dupa baietii care te sacaie e o mare copilarie! devin-o si tu mai cu capul pe umeri si poate o sa te remarce si el. pup

| dongo a răspuns:

In primul rand sa te maturizezi si sa nu mai dai in baieti. nu le mai da atentie probabil te tachineaza doar ca le place cum reactionezi tu, iar despre baiatul de care iti place incearca sa nu fi prea insistenta ajutal la teme da-i sfaturi incearca sa fi mai draguta cu el, probabil baiatul s-a speriat pentru ca u l-ai luat prea direct.