| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum iti poti da seama daca un baiat te place? La mine in clasa este un baiat care aproape in fiecare pauza ma ridica uneori ma loveste peste fund sau ma prinde de sani si il lovesc si eu. Alteori imi tine maine cu o mana si cu cealalta ma pipaie,, in punctu sensibil". Oare ma place sau ce inseamna? doar cu mine face asa cevabig grin

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Pai dupa parerea mea sunt mai multe posibilitati :
1. E un pervers ordinar laughing!
2. Cred ca te vrea la pat!
3. Poate te place (thinking)
4. poate te place cand esti nerevoasa sau te imbraci tu mai provocator laughing
...Am si eu in clasa de astia si le mai invinetesc ochiul uneori...

5 răspunsuri:
| loundy a răspuns:

Un baiat daca te place te si respecta, nu te trateaza ca pe o curva, si nu isi permite sa te atinga in felul asta fara sa aveti vreun tip de relatie. Deci dupa parerea mea nu te place, ii place doar sa te pipaie si eventual mai mult

| bluemoony a răspuns:

Poate ca doar cu tine face asta pentru ca esti printre fetele care ii permit.Nu vad nimic bun in asta(sry)...chiar ar trebui sa te respecte.Incearca sa-i explici ca te deranjeaza gesturile astea de prost gust(nu rade cand ii zici), vezi daca mai e asa prietenos si atunki.Si.p.s.:nu i mai permite sa te pipaie ai si u un pic de demnitate, mai ales ca nu e prietenul tau sau ceva

| miki_9062 a răspuns:

Un baiat care te place nu se comporta cu tine ca si cum ai fi o curva, o panarama nu iti da cu palmele pe cur nu iti pune mainile pe unde le pune el e un badaran care vrea sa faca misto si sa cazi de fraiera

| llucixxl a răspuns:

Copiii... ceea ce îţi face el nu se numeşte dragoste, ci "lăbăreală".

| andrey1991 a răspuns:

Pai se baga in seama mai mult sau mai putin discret depinde de la baiat la baiat. Dar asta daca face asa in fiecare zi inseamna ca vrea doar sex de la tine, asta inteleg eu din intrebarea ta. Da asa face tot tipmul, nu mai vorbesti cu el ca de la adolsecent la adolescent? Ca eu cunosc unu cand mergeam inspre liceu cu el intorcea capu' dupa fiecare fata urata faina nu conta ma simteam naspa in prezenta lui, poate asa e si asta laughing