| DuLciI a întrebat:

Buna tup, va voi intreba ceva ce ati face daca ati ramane corijenti, cum ia-ti spune persoanei iubite

3 răspunsuri:
| MadalinaElena5 a răspuns:

Pai ia-s spune:"Sti ca mie nu prea imi place sa invat, iar acest lucru m-a facut sa raman corigent."Ii spui ca nu vrei sa o\il faci de rusine ca sta cu o\un corigent\a.Si daca din acest motiv se va desparti de tine atunci inseamna ca nu tea iubit cu adevarat

| madalin_7682 a răspuns:

Spune-i k iai facut ceva profesoarei si te-a lasat corijent/a de ex k ai injurat un coleg si profa a crezut k iai sp ei

| alexxxu a răspuns:

Sfatul meu e sa ii spui, altfel cand va aflaai ocazia sa ramai singur/a