| iuqdgh a întrebat:

Cum as putea spune "Te iubesc" persoanei iubite?

Răspuns Câştigător
| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

Uite! Daca ai sms-uri pe telefon dai mesaj(persoaneai iubite) Si scrie ceva gen: "Buna fata! Il iubesc mult pe... dar nu stiu cum sa-i spun! Atunci el iti v-a raspunde si v-a zice ca nu vorbesti cu asa-zisa fata ci cu el iar el isi v-a da seama ca il placi! Sper ca te-am ajutat!winking Bafta!

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Trebuie să simți asta ca să-i poți spune, nu contează dacă el/ea crede sau nu.
Privește-o în ochii și spune-i.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Privindu-l in ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Te iubesc" trebui spus din inima si daca asa este, atunci spune-i ceea ce simti deschide-ti sufletul in fata persoanei respective tongue

| Fluffy69 a răspuns:

Pur si simplu fa-o! Desi, nu prea cred ca o s-o faci. Daca vrei nu ii spune direct in fata si asa nu iti va mai fi teama. Spune-i la telefon sau prin sms. Poti insa, sa rogi un prieten sa o faca, la mine a functionat! Bafta! :*

| ViperyX a răspuns:

Mergeti undeva intr-un loc retras, iar cand simti momentul si nu poti, incearca sa strangi din dinti si sa ii zici tot ce simti cu cea mai mare caldura sufleteasca, sigur te va intelege happy