| Диана a întrebat:

Buna tuturor. A fost azi-noapte un film pe Hallmark cu o fata(cred ca Anne o chema) care a fost rapita de unu(nu-i stiu numelelaughing ) Si au cazut intr-un lac cu masina, si Anne era sa moara dar individul laughing acela a salvat-o si apoi ii spune ca i-a salvat viata, asa ca de acum ii apartine. Sau ceva de genu' laughing

Si apoi Anne incearca sa scape...Bla bla bla. laughing Intrebarea mea e: cum se numea filmul?

Răspuns Câştigător
| Ixchel a răspuns:

Taken in Broad Daylight-Răpită în plină zi happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rapita in plina zi