| InfinitLove a întrebat:

happy Am mare nevoie de ajutor.Stiti cumva niste pagini de facebook care au povesti cu adevarat interesante? Nu suport povestile de pe facebook care incep cu "Buna! Eu sunt nu stiu cine si am nu stiu cati ani". Am dat de multe astfel de povesti.Am citit o singura poveste cu adevarat superba,dar acum mult timp,iar dupa aceasta poveste,n-am mai gasit altele asemanatoare. Sper sa nu imi ziceti sa citesc carti deoarece citesc si din acelea,doar ca m-am gandit sa citesc si cateva povesti pe facebook,dupa mult, mult timp.
Inca ceva! As vrea niste povesti care sa nu fie despre intamplari horror.O dragoste adolescentina sau..nu stiu. Multumesc anticipat! Chiar as aprecia foarte mult ajutorul.Si nu voi uita de fundahee hee

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal uite aici sper sa fie ceeia ce vrei tu!
https://www.facebook.com/Pustanulnebun?fref=ts