| RoxAnana a întrebat:

Buna tuturor am si eu o problema. Cred ca fiecaruia i-a venit ciclu atunci cand i-era lumea mai draga (in ziua nuntii, cand a intrat intr-o piscina, la munca in pantaloni albi, at cand mergeti mult pe jos etc.) chestia e ca asa ceva o sa mi se intample si mie. in februarie ma duc la un concurs de dans si trebuie sa dansez si de regula purtam http://www.google.ro/......tp?/imgres 600&um=1&itbs=1&ei=dUIaTZmCJIPGlQfnvqHaCw&iact=hc&vpx=65 4&vpy=310&dur=137&hovh=187&hovw=148&tx=69&ty=92&oei=bkIa TdSiPIT48Ab3x9HCBA&esq=2&page=2&ndsp=21&ved=1t:429, r:17, s:23&biw=1280&bih=605 si tocmai pe 18, 19 at imi vine si mie ciclu ce as putea face? nu pot sa nu dansez

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Poti sa folosesti OB, sau daca ti se pare incomod, foloseste absorbant si ia. ti niste chiloti mai stramti pe tine si schimba absorbantul ori de cate ori ai ocazia

3 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

O. b.
sunt bune pentru cateva minute de dans!

| marrylove a răspuns:

Da, dar... depinde ce dans. daca este un dans mai. lent... mai usor, cred ca OBul ar fi cea mai buna varianta. dar, daca este un dans mai "zgaltait", nu stiu daca ar fi tocmai potrivite. dupa mine cred ca varianta Ralucai este destul de buna

| darianna23 a răspuns:

OB + absorbant. pentru cateva ore o sa fii ok...stai linistita, nu o sa se intample nimic daca esti atenta happy