| OanaAnuta123 a întrebat:

Buna tuturor. Anul acesta l am inceput cu un băiat, ne întâlneam una alta. Bun! Eu trebuia să plec intr-un oras la scoala el trebuia să plece in strainatate ne-am certat in ultima seara si nu am mai vb apoi de la un timp a început să mă caute sa mi scrie pe messenger, mi-a si spus că el de cate ori ne-am intalnit niciodata nu s-a putut gândi la altceva pervers sa facem adică. (sper sa înțelegeți) si chestii de genul ba ma lasa in seen ba nu mi raspunde. Da ti va cu parerea ce vrea omul asta de la mine. Ca din cate mi-a zis el il oprește faptul că eu am 16 spre 17 ani acus. Adică 1 an ar trebui să mă mai aștepte. Eu nu pot renunta la el deoarece e un băiat super care greu mai găsești în ziua de azi. Nu am mai dat detalii despre asta. Va pup pe toti!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca el este mult mai mare dacat tine daca a spus ca nu are ganduri perverse cu tine, referitor la varsta ta.
Bravo lui, in privinta asta!
Țineți legatura si vei afla in timp ce-si doreste de la tine.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce anume vrei sa te sfatuim noi? ce vrea de la tine? nu am de unde sa stiu pentru ca este vorba de gandurile lui!
ne spui ca el te-a cautat si ne mai spui ca tot el iti da seen!

deoarece el este 'afara' si intre voi nu a fost din cate imi dau seama o relatie serioasa, nu aveti nu stiu cati ani de relatie etc
eu zic sa iti cauti pe cineva aici in tara, nu cred ca si peste 1 an sau 2 se va mai gandi el la tine, aveti drumuri separate se pare!
se aplica si in cazul tau vorba "ochii care nu se vad, se uita!"

am vorbit si eu in adolescenta cu mai multe fete, cu una tot asa plecata, dupa ce a trecut 1 luna, 2, 3 s-au racit lucrurile si am pus punct

alta este sa fii intr-o relatie matura cu cineva sa fiti impreuna de 1-2-5 ani si unul sa plece in afara si alta este situatia in cazul de fata

| Violleta2022 a răspuns:

La ansiroii astia pocnesc hormonii in el si isi doreste doar sex, nu altceva cu tine. Probabil ii pare rau ca te-a scapat din mana.
Eu zic ca nu ai pierdut nimic, dimpotriva, este mai bine ca nu mai sunteti prieteni, fiindca ai timp sa te focusezi pe scoala si baietii, dupa 18 ani, cand termini cu liceul si o s aai tot timpul din lume sa iti faci prieteni noi.
Evident ca esti micuta si naiva, daca tot continui a crezi ca el este un baiat super, cand el a dovedit taman contrariul. Da-i pace, ca din astia ca el gasesti la toate colturile de strada!
Daca era un baiat super si avea respect pentru tine, nu v-ati fi certat si nu ar fi rupt relatia.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca ba te lasa in seen ba nu iti raspunde, eu nu vad ce e asa super, stiind ca singura voastra forma de comunicare asta este, fiind amandoi la o distanta considerabila? El ce varsta are? In locul tau mi-as vedea de scoala, e greu cu relatiile la distanta si pentru adulti, daramite pentru copii.

| Alexei123 a răspuns:

Si el cati ani are?