| anonim_4396 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine cu un sfat? nu stiu cu ce sa ma imbrac la pozele pentru album, sunt casa a12-a, puteti sa ma ajutati cu niste idei?

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

De obicei se vine cu vreo 3-4 tinute, nu cred ca ai nevoie de mai mult decat atat, una sa fie casual, una sa fie mai eleganta, iar una sa fie mai...reprezentativa. Adica daca esti punkerita, sa te imbraci punk, daca esti hiphoperita, sa te imbraci hip hop, etc. Asa cum te-au stiut colegii tai timp de 4 ani, asa ar fi bine sa le ramai in memorie, nu trebuie ceva in special, sunt doar niste poze. In cazul in care vei tine legatura cu cineva pe mai departe, crede-ma ca nu o vei tine pe baza unor poze, nu trebuie sa ai batai de cap de genul acesta.