| Ирина19 a întrebat:

Buna tuturor!

Dupa liceu vreau sa ma inscriu la facultatea de relatii internationale si studii europene, nu stiu prea multe despre ea, de aceea doresc sa primesc, cateva informatii cu privire la aceasta specializare, ori un sfat ceva, sa merg inainte ori sa renunt chiar de voi fi admisa si sa incerc altceva, la alta facultate.

Ma intereseaza ce viitor am cu diploma acestei specializari in mana, unde m-as putea angaja, in ce domeniu, ca ce!

Sunt confuza, nu stiu sigur ce specialitate sa aleg, relatiile internationale sau turismul(mi-ar placea sa invat mai multe limbi straine, mentionez ca nu stau bine cu matematica)

Mersi mult de tot!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand relatiile internationale si sa inveti cat mai bine cel putin doua limbi straine. O sa intri astfel intr-un mediu mult diferit de ce ti-ar putea oferi facultatea de turism. pentru mai multa consultanta www.infospecialconsulting.ro