| anonim_4396 a întrebat:

Bună, tuturor!
După vacanță voi fi clasa a 8-a. Știu că după terminarea clasei de a 8-a urmează banchetul. La banchet vor participa și profesorii. Toti profesorii trebuie să participe?
Sau doar cei care ne-au predat la clasă timp de 4 ani.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Alex_Alex_1996_biY4 a răspuns:

Clasa voastra o sa decida pe cine invita si pe cine nu
Cine vrea vine cine nu, nu
Dar in locul tau banchetul ar fi cea mai mica grija a mea
Pt ca trebuie sa te pregatesti pentru examen si sa fi la zi cu materia
si trage tare pentru media din V-VIII pentru ca te ajuta foarte mult

3 răspunsuri:
| Roșiuță a răspuns:

Cei care vor sa participe, nu sunt obligați.Vor participa doar cei din 5-8 și dacă vreți va veni și doamna învățătoare, dar nu este obligatoriu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toți profesorii care ți-au predați vor fi invitați inclusiv doamna învățătoare, dar nu e obligat niciunul sa vina

| comyne a răspuns:

Paritcipa doar cei care vor insa de obicei doamnele de matematica si romana sunt mereu prezente.