| Roxana12_9228 a întrebat:

imi puteti da ceva statusuri pentru >>baieti?::plzz pentru a-i agata sau statusuri triste...nu conteaza >mersibig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N`aveam planuri facute. Erau doar idei pierdute. Ai zis ca pleci in zece minute, eu ti-am zis ironic "du`te!".
Dar sper c`ai fost destul de apt, destul de destept. Sa intelegi k daca alegi sa pleci eu nu te astept.
Si toti par amabili, dar sunt de orice capabili.
Esti si prost si urat, d`aia fetele te lasa. Tu esti motivul pentru care ma`ta n-are oglinzi in casa.
Nu stiu ce respecti tu, eu respect alt nivel. Nu oamenii ce in momente grele isi dau refresh la caracter happy
Deja iubirea`i demodata. Baietii vor asa de`odata. Parem o prada prea usoara. Fetelor, sa nu cedati din prima seara:*
Stii ca, baby, nu`s o femeie usoara. Am 53 de kg calitate superioara:*
Asta`s eu, n`am ce sa fac. Am vazut ce fete`ti plac. Nu`mi voi da ochii peste cap. Nu pot fi cum ai visatwinking
Cele mai inteligente minti, actioneaza inteligent...
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
Nu ma las condusa, nu am de ce sa admit. Am doar o sansa in viata si-am invatat sa profit! :*
Tip cat pot de tare pana o sa cad in cavou. Imi bag **** in lume si v`o fac cadou!
M**e! K nimic nu creeaza mai mult stres. Nimic mai pe fata k limbajul meu pervers :*
Adevarat. E tare pe***a ta. Vreo trei ar da la ea, fiindca restul au dat deja!winking
Ai un mercedes de moare lumea. Dar n`ai clasa k si el. Daca te`ar vede patronii, ar renega acest model!winking
OOoo. se duc pe spate. Aluneca pe pe**a de maimuta in Q7!hee hee
Fata ta de mana cu altu`, la risc, joaca multe minti. D`asta spalata pe dinti, pozeaza`n fete cumintiwinking
Ma pierd atunci cand fumez si trag pe nas. atunci am toata lumea, dar tu nu esti in atlas.
Ai incredere in mine. Sunt multi baieti in jurul meu, dar niciunul nu`i ca tine :*
si-ar fi mai simplu si mai usor, sa nu`ti mai pese uneori.
Stii. Nimic nu poate sa te inlocuiasca. Avem vise impreuna ce trebuie sa se indeplineaska:X
Desi par cuminte, imi place indecent! Ca Eva Kentt, n`am niciun sentiment!batting eyelashes
Sunt inofensiva, dar gandul meu e criminal...
O sa-ti fac pe plac si voi pleca indata! Dar fii atent, nu o sa ma mai intorc niciodata! happy
Ce mai vrei acum de la mine? Du`te la ea, poate iti e mai bine. Asa a fost sa fie si asa va fi mereu. Dar nu uita k pentru toate exista`un Dumnezeu...
Si tu poti fi ranit de`o fata. Nu uita ca si baietii plang cateodata.

| Dokii a răspuns:

1. Cel mai placut vin? Vin la tine.batting eyelashes

2. Intr-o zi o sa iti fie dor de mine...Iti promit! :p

3. Ea: Eu i love you, tu, nimic?
El: I love you si eu un pic

4. Stii..mereu zambesc atunci cand vad ca am primit un mesaj de la tine.Nu conteaza ce scrie in el, ma bucura faptul ca te-ai gandit la mine pentru un moment

5. Vreau o relatie despre care toti sa spuna:
"La naiba! Astia doi sunt inca impreuna?"

5. Sa-ncepem cu inceputul:
De azi promit sa uit trecutul!

6.Incet,incet devin dependenta de tine

7.Ca sa obtii fericirea suprema trebuie sa ai pe cineva cu care sa o imparti

8.Planuiesc sa ne intalnim "intamplator". Ce zici? :->

9. Nu mai am cuvinte, nu mai am lacrimi, nu te mai am nici pe tine...

10. Cine, te va iubi mereu?
Doar eu, ingerul meu! kiss

11. Daca vei sta pe ganduri si te vei intreba de ce traiesti,
Un tainic glas iti va raspunde: "Sa lupti, sa speri si sa iubesti!"

12.I-ai scris si nu ti-a raspuns? Nu-ti fa griji, probabil a lesinat de fericire

13. E o vorba si are rost:
"Cand esti bun esti luat de prost!"

14.De atata barfa m-am intoxicat,
Da' sa stii ca omu' nebarfit e om ratat!

15. Asta-s eu si n-ai ce-mi face!
Mami alta nu mai face! :*:*

16. Dimineata parca nu mai e primavara.Ma trezesc si-mi pun zambetul de toamna.

17. Traiesc intr-o celula cu regrete,
Unde soarele apare doar daca-l desenez pe perete.

18. Cati oare mai stiti ce inseamna sa iubesti?
Sa ai fluturi in stomac si sa simti ca te topesti? :X

19. Pe baietii de azi sa-i culegi cu sacul
Si frumos impachetati sa-i trimiti la dracu'!

20. N-aveam secrete, c-astea dor!
Dar noi doi visam impreuna la viitor! sad

21. Tineretea mea e un puzzle ce se destrama

22. Eram pe o banca, zambind cum n-am mai zambit niciodata,
Ti-ai intors privirea si ai vrut sa faci cunostinta cu mine odata!

23.Inca te vrea, dar nu are ce sa faca
Tu esti acolo cu alta fata!

24. Ranile provocate de el inca nu s-au vindecat,
Dar caut un baiat si sper sa le ascunda cu adevarat!

25.Dar n-o sa plec, raman sa-ti arat ca pot,
Ca am puterea necesara sa trec peste tot;
Si de aia am ales: Regretele sa plece!
Daca simti ce simt si eu, vei intelege!

26.Nu exista cai gresite,
Doar drumuri alese prost.
Nu exista "Nu pot",
Doar "Nu vad nici un rost".

27.Lumea ne invidiaza, dar nu ne vom desparti!
Ne sta prea bine imbratisati pana in zori de zi!

28. Vreau sa stii ca n-am sa renunt!
Orice-ar fi, te iubesc prea mult!

29. Toti ma intreaba ce am patit
Nu pot sa le spun ca-mi lipseste baiatul pe care "odata l-am iubit"

30. Am in mine un aeroport de amintiri triste,
De pe care vin si pleaca suferinte

31. Asa deci?! Iti place sa furi iubiti?
Ai grija, mie imi place sa mut dinti! :*

32. Si eu am plans..si eu am ras...si eu am rabdat
Insa si cu lacrimi in ochi tot am luptat!

33. Nu zdrobi un suflet,
Ca stii ca te-a iubit
Poate pentru tine
A plans si a suferit.

34. Aceeasi banca, acelasi pom
Sentimente sincere in acelasi om! :X:X

35. Zambetul ei!
Nu-l poti uita nici daca vrei!

36. Ei vor fi langa mine
Si la greu si la bine!

37. Nu-i suport pe unii
Care spun in fata lumii:
"Fata asta s-a schimbat,
Nu poate fi adevarat!"

daca mai vrei lasa mesaj :*