| Fifylici a întrebat:

Buna tuturor!
pentru ca azi este o zi speciala, este ziua mamelor si nu numai si a domnisoarelor si a fetitelor de pe site care l-a randul lor candva vor deveni mamici tin sa va urez multa fericire sanatate si multa multa iubire
cred ca cel mai frumos lucru este sa fii mamica
sper sa va placa
http://www.youtube.com/watch?v=MsU8g6O0Nr4&feature=relat ed
TE IUBESC MAMICO!

Răspuns Câştigător
| Pupily92 a răspuns:

Nu sunt mamica, sunt domnisoara de 18 ani.iti multumesc foarte mult, si iti doresc multa sanatate si succes in tot ce faci happy kiss

4 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Mulţumim mult, foarte drăguţ din partea dumneavoastră!

| Pupily92 a răspuns:

Mersi de fundita kiss
Primavara… anotimpul renasterii, al trezirii la viata, face acum de ziua aceasta de 8 Martie, ziua cea mai plina de feminitate, zambete, si caldura sufleteasca! Fie ca toate impinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa va insoteasca pretutindeni.La multi ani!

| Anecherry a răspuns:

Multumesc mult:*foarte dragut din partea tabig grin

| Alice_6278 a răspuns:

Sapoti c-un singur zimbet sa faci ploaia sa dispara, doar cu o privire pedusman sa faci sa-l doara, sa poti cu doua miini o lume saimbratisezi, sa vindeci cu o mingiere, cu un sarut sa minunezi.

Nu poti sa zici ca n-ai putere, caci nu uita ca esti femeie!

Sincere felicitari cu 8 Martie!